فاماگوستا

فاماگوستاReviewed by Arian on Jan 30Rating:
فاماگوستا شهری تقریبا کوچک در شمال شرقی جزیره قبرس است که دانشگاه مدیترانه شرقی که بزرگترین و معتبرترین دانشگاه قبرس می باشد در آن قرار دارد. آب و هوای فاماگوستا گرم و مدیترانه ای است و فقط چند ماه در زمستان شما احتیاج به لباس گرم دارید و بقیه سال تقریبا هر روزمیتوانید از آفتاب بهره مند شوید. البته در تابستان آفتاب بسیار گرم است و رطوبت بالاست.فاماگوستا دارای چهار خیابان اصلی است که معمولا زیاد شلوغ نیستند تقریبا درهمه این خیابانها رستوران و کافه های متعدد وجود دارد فاماگوستا دارای یک بیمارستان دولتی و دو بیمارستان خصوصی است و یک درمانگاه که داخل دانشگاه و مخصوص دانشجویان مدیترانه شرقی است. در درمانگاه دانشگاه و بیمارستان دولتی همه هزینه ها بجز هزینه داروها و مقدار ناچیزی برای دندانپزشکی شما هزینه زیادی پرداخت نخواهید کرد. ولی در بیمارستانهای خصوصی هزینه ویزیت و درمان بسیار بالاست.

فاماگوستا به تعداد کافی دارای بانک و خودپرداز مخصوصا در منطقه دانشگاه و در خود دانشگاه هم هست. همچنین صرافی ها را روبروی درب اصلی دانشگاه و داخل خود دانشگاه می توانید پیدا کنید. برای انتقال پول و ارزهم هیچ مشکلی وجود ندارد .سرتاسر اطراف فاماگوستا پلاژهای بسیار زیبا در ساحل مدیترانه وجود دارد که تابستان مملو از توریست از سراسر جهان هستند و دانشجوها هم از این سواحل استفاده می کنند.

فاماگوستا و قبرس بطور کلی مکان آرامش و درس خواندن است. اگر واقعا قصد تحصیل داشته باشید با کمی تلاش به راحتی می توانید یک مدرک معتبر دانشگاهی در این محیط آرام برای خودتان بدست بیاورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *