فاماگوستا

فاماگوستاReviewed by Arian on Jan 30Rating:
فاماگوستا شهری تقریبا کوچک در شمال شرقی جزیره قبرس است که دانشگاه مدیترانه شرقی که بزرگترین و معتبرترین دانشگاه قبرس می باشد در آن قرار دارد. آب و هوای فاماگوستا گرم و مدیترانه ای است و فقط چند ماه در زمستان شما احتیاج به لباس گرم دارید و بقیه سال تقریبا هر روزمیتوانید از آفتاب بهره مند شوید. البته در تابستان آفتاب بسیار گرم است و رطوبت بالاست.فاماگوستا دارای چهار خیابان اصلی است که معمولا زیاد شلوغ نیستند تقریبا درهمه این خیابانها رستوران و کافه های متعدد وجود دارد فاماگوستا دارای یک بیمارستان دولتی و دو بیمارستان خصوصی است و یک درمانگاه که داخل دانشگاه و مخصوص دانشجویان مدیترانه شرقی است. در درمانگاه دانشگاه و بیمارستان دولتی همه هزینه ها بجز هزینه داروها و مقدار ناچیزی برای دندانپزشکی شما هزینه زیادی پرداخت نخواهید کرد. ولی در بیمارستانهای خصوصی هزینه ویزیت و درمان بسیار بالاست.

فاماگوستا به تعداد کافی دارای بانک و خودپرداز مخصوصا در منطقه دانشگاه و در خود دانشگاه هم هست. همچنین صرافی ها را روبروی درب اصلی دانشگاه و داخل خود دانشگاه می توانید پیدا کنید. برای انتقال پول و ارزهم هیچ مشکلی وجود ندارد .سرتاسر اطراف فاماگوستا پلاژهای بسیار زیبا در ساحل مدیترانه وجود دارد که تابستان مملو از توریست از سراسر جهان هستند و دانشجوها هم از این سواحل استفاده می کنند.

فاماگوستا و قبرس بطور کلی مکان آرامش و درس خواندن است. اگر واقعا قصد تحصیل داشته باشید با کمی تلاش به راحتی می توانید یک مدرک معتبر دانشگاهی در این محیط آرام برای خودتان بدست بیاورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *