زمان اخذ پذیرش و ثبت نام

زمان اخذ پذیرش و ثبت نامReviewed by Arian on Jan 30Rating:

دانشگاه مدیترانه شرقی برای تمامی مقاطع تحصیلی داروسازی، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا دوبار درسال اقدام به پذیرش دانشجو می نماید
– اولین زمان اخذ پذیرش از فروردین ماه آغاز میشود تا شهریور ادامه می یابد. بهترین زمان ارسال مدارک اواخر فروردین تا اوایل شهریور می باشد. در این صورت دانشجو برای تحصیل در ترم پائیز (سپتامبر) در دانشگاه پذیرفته خواهد شد ودر صورت تمایل به ثبت ام زمان حضور درقبرس و شروع کلاس ها بین تاریخ از دهه آخر شهریور ماه تا اوایل مهرماه میباشد .با توجه به ضرورت شرکت در آزمون تععین سطح زبان انگلیسی برای آندسته از داوطلبان که مدرک زبان انگلیسی ندارند توصیه میشود که اسرع وقت خود را به دانشکده رسانده و برای آزمون تعیین سطح آماده شوند.
– دومین زمان اخذ پذیرش از مهرماه شروع شده تا اواسط بهمن ادامه می یابد.با توجه به شمار زیاد داوطلبان و فضای رقابتی ایجاد شده توصیه میگردد داوطلبان حداکثر مدارک تایید شده خود را تا دی ماه ارسال نمایند آندسته از داوطلبانی که موفق به اخذ پذیرش در ترم بهار (ژانویه) میگردنند باید حداکثر تا اواسط بهمن ماه خود را به دانشکده رسانده تا نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون تعیین سطح زبان اقدامات لازم را به عمل بیاورند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *