پذیرش پزشکی در قبرس

پذیرش پزشکی در قبرسReviewed by دهقان زاده on Feb 16Rating: 4.0پذیرش پزشکی در قبرسچرا پذیرش پزشکی در قبرس طرفدار دارد | پذیرش پزشکی در قبرس به دلیل اینکه دانشگاههای ترکیه برای ورود به گروه پزشکی دارای کنکور میباشند و این امتحان بسیار سخت میباشد بسیاری از متقاضیان در دانشگاههای قبرس ثبت نام میکنند و بعد وراد دانشگاههای ترکیه میشوند . پذیرش پزشکی در قبرس کلیه داوطلبین رشته پزشکی بدلیل محدودیت شدید

پذیرش پزشکی در قبرس

دانشگاه مدیترانه شرقی(دانشگاه emu) در حال حاضر آماده پذیرش دانشجویان برای دوره های پزشکی می باشد، که این برنامه به طور مشترک با دانشگاه مرمره ترکیه اجرا می شود.

دانشگاه مرمره در میان ۵ دانشگاه برتر ترکیه قرار دارد و ارائه دهنده برنامه های آموزشی پزشکی معتبر در سراسر دنیا می باشد. برنامه های درسی گروههای پزشکی به صورت یک برنامه درسی مبتنی بر سال تهیه شده است و آموزش به زبان انگلیسی است. کلیه متقاضیان ملزم به ارائه گواهی زبان انگلیسی (TOEFL یا IELTS) و یا شرکت و قبولی در آزمون ورودی زبان انگلیسی دانشگاه می باشند و در صورت قبول نشدن در آزمون دانشجویان مستلزم به گذراندن یک دوره زبان انگلیسی میشوند.

متقاضیان رشته پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی باید دارای مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم در رشته های تجربی یا ریاضی و با معدل کل بالاتر از ۱۶ باشند.

رشته پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی EMU ،مشترکا با دانشگاه مرمره ترکیه اجرا می شود. کلاسهای پزشکی دانشگاه EMU بزبان انگلیسی برگزار می شود.

پذیرش رشته پزشکی در قبرس
پذیرش رشته پزشکی

چرا پذیرش پزشکی در قبرس طرفدار دارد

پذیرش پزشکی در قبرس به دلیل اینکه دانشگاههای ترکیه برای ورود به گروه پزشکی دارای کنکور میباشند و این امتحان بسیار سخت میباشد بسیاری از متقاضیان در دانشگاههای قبرس ثبت نام میکنند و بعد وراد دانشگاههای ترکیه میشوند .

ضوابط پذیرش و نکات مهم پذیرش پزشکی در قبرس

کلیه داوطلبین رشته پزشکی بدلیل محدودیت شدید ظرفیت (فقط ۴۰ نفر) ، بایستی حداکثر ظرف مدت ۸ روز از دریافت نامه پذیرش فرم الصاق شده به نامه را مبنی بر قبول شرایط و تحصیل پزشکی پر کرده و برای ما ارسال نمایند و پس از آن حداکثر ظرف ۲۵ روز مبلغ شهریه ترم اول را (۱۰۰۰۰ دلار آمریکا) به حساب دانشگاه از طریق صرافی یا حساب نمایندگی ما در ایران واریز نموده و فیش واریزی را برای ما ارسال نمایند. در غیر اینصورت پذیرش آنان کان لم یکن تلقی می شود (کلیه تاریخها برای ارسال فرم و واریز وجه ثبت نام در نامه ارسالی درج شده است)

شهریه دوره پزشکی دانشگاه EMU

شهریه برای دوره پزشکی ترمی ۹۵۰۰ دلار است و برای دوره پزشکی بورسیه در نظر گرفته نشده است.دانشجویان برای پرداخت شهری در ترم اول موظف به پرداخت ۱۰ هزار دلار آمریکا بصورت یکجا و در زمان ثبت نام هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *